Kompleksowa oferta dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W MadejTourist jesteśmy dumni, oferując szeroką gamę usług przewozowych dostosowanych do różnych potrzeb naszych klientów. Oto co możemy zaoferować:

Obsługa wycieczek szkolnych

Organizujesz wycieczkę szkolną? Zapewniamy komfortowy i bezpieczny transport dla uczniów. Nasza flota autokarów jest dostosowana do przewozu grup dzieci i młodzieży, a doświadczeni kierowcy gwarantują spokojną podróż.

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Podróżuj z nami po Polsce i Europie. Oferujemy regularne trasy krajowe oraz międzynarodowe, łącząc główne miasta i atrakcyjne miejsca turystyczne.

Obsługa firm i instytucji

Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami, oferując transport na konferencje, szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Elastyczność i profesjonalizm to nasze priorytety.

Przewozy autokarowe na wczasy, pielgrzymki, kolonie

Planujesz wczasy, pielgrzymkę czy kolonie? Zapewniamy komfortowy i bezpieczny transport, umożliwiając Ci skupienie się na relaksie i przyjemnościach podróży.

Przewozy pracownicze

Rozwiązujemy problemy z dojazdem pracowników do miejsca pracy. Oferujemy regularne trasy, dostosowane do potrzeb Twojej firmy i godzin pracy zespołu.

Wynajem autokarów

Potrzebujesz autokaru na specjalną okazję? Oferujemy wynajem pojazdów różnej wielkości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Obsługa imprez integracyjnych i szkoleniowych

Organizujesz szkolenie czy imprezę integracyjną? Zapewniamy transport dla uczestników, dbając o ich komfort i punktualność.

Obsługa imprez okolicznościowych

Dla tych ważnych chwil w życiu, takich jak wesela, chrzciny czy jubileusze, oferujemy luksusowy i komfortowy transport dla Twoich gości.

Transfery lotniskowe

Bez stresu i punktualnie dojdziesz na lotnisko i z niego wrócisz. Oferujemy transfery lotniskowe, gwarantując bezpieczeństwo i komfort podróży.

Madej Tourist wynajem autokarów Chojnice

Zobacz nasze video

Zobacz jak w całej okazałości prezentuje się nasz autokar. Wejdź na nasze social media i zostaw polubienie!